top of page

Sesja ciążowa i rodzinna – Opole

Rodzinna sesja ciążowa to doskonały sposób na upamiętnienie tego wyjątkowego czasu i towarzyszących mu uczuć – ciepła, spokoju oraz radosnego oczekiwania. Pomogę upamiętnić i uchwycić ten szczególny, niezwykły blask bijący od każdej przyszłej mamy. Wykonuję rodzinne sesje ciążowe na terenie Opola, a także okolic. Chętnie też podejmę się zleceń w innych miastach. Sesja ciążowa to również doskonały pomysł na prezent dla przyszłej mamy. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty i do zakupu vouchera na wyjątkową sesję rodzinną. Taka niespodzianka z pewnością dostarczy całej powiększającej się rodzinie wielu niezapomnianych wzruszeń.

SESJE CIĄŻOWE

Sesja ciążowa Opole – w plenerze czy w studio?

Sesja ciążowa upamiętniająca ten niezwykły w Waszym życiu czas może się odbyć z powodzeniem zarówno w studiu w Opolu, jak i w plenerze. Z doświadczenia wiem, jak ważna dla osiągnięcia spektakularnego efektu jest atmosfera podczas sesji ciążowej, dlatego dokładam wszelkich starań, by przyszła mama czuła się przed obiektywem mojego aparatu swobodnie i pięknie, zapewniając jej pełen komfort oraz wygodę. Na potrzeby sesji oprócz studia możemy umówić się również w innym, dowolnie wybranym przez Ciebie wnętrzu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich klientów, bez przeszkód wykonuję fotografie ciążowe również w plenerze, w wybranej przez Ciebie lub zaproponowanej przeze mnie lokalizacji w okolicach Opola.

Fotografia ciążowa w plenerze – Opole

Sesja ciążowa Opole – w plenerze czy w studio?

W przypadku rodzinnej sesji ciążowej w plenerze wszystko zależy w dużej mierze od aury i samej pory roku. Należy wziąć pod uwagę fakt, że o ile w miesiącach wiosennych, letnich czy jesiennych nie powinno być problemu z wykonaniem sesji plenerowej, o tyle zimą jest już dużo trudniej o ładną pogodę. Niskie temperatury również nie są komfortowe dla przyszłych mam podczas wykonywania sesji. W takiej sytuacji warto zdecydować się na sesję studyjną.

bottom of page