top of page
Martyna i Piotr-12.jpg

REPORTAŻ ŚLUBNY
SESJA NARZECZEŃSKA
SESJA PLENEROWA – OPOLE

Szczególny i wyjątkowy dzień Waszego ślubu chcecie zapamiętać do końca życia. Towarzyszące mu emocje – oczekiwanie, wzruszenie, radość Waszych najbliższych i wzajemna miłość – wymagają odpowiedniej oprawy. By taka właśnie była, warto pomyśleć o profesjonalnym fotografie na ślub towarzyszącym Wam tego dnia. Jako doświadczony fotograf ślubny z Opola wykonuję w tych okolicach reportaże ślubne, sesje ślubne z dzieckiem, a także wideofilmowanie. Nowość wśród moich usług stanowią ujęcia z drona. 

Ceremonie ślubne to chwile niejako intymne i jedyne w swoim rodzaju, dlatego staram się, by moje reportaże nie zawierały jedynie pozowanych zdjęć, a przedstawiały prawdziwe emocje i uczucia między Parą Młodą. Na sesjach ślubnych ukazuje również elementy przygotowań przed samą ceremonią, by reportaż stanowił unikalną, kompletną opowieść. Potrzebujecie kogoś, kto zatrzyma czas? Tak się składa, że potrafię tego dokonać :). Rejestrując całą uroczystość w dokładny i skrupulatny sposób, przekazuję Wam Waszą niezwykłą historię. Reportaż obejmuje relacje z przygotowań, ceremonii i wesela. Sprawmy, by Wasze fotografie ślubne nawet po latach przywracały ciepłe emocje.

Profesjonalny fotograf na ślub – Opole

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Sesja ślubna studyjna w Opolu

Dzięki współpracy ze studiem Metamorfoza w Opolu nowością wśród moich usług jest możliwość wykonania profesjonalnego makijażu oraz upięcia ślubnego na sesję zdjęciową. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań o ofertę zapraszam do wypełnienia kwestionariusza.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Twój Wyjątkowy Dzień

Pełne relacje kliknij tutaj!
Kościół

Posiadam uprawnienia do filmowania i fotografowania w czasie celebracji liturgicznych wydane przez Łódzką Kurię Metropolitalną.

Wideofilmowanie i fotografia ślubna Opole

Zdjęcia w galerii weselnej mają charakter poglądowy, gwarantuję osiągnięcie podobnego, jak nie identycznego efektu. Zastanawiasz się, jaka jest cena przygotowanego przeze mnie reportażu ślubnego? Jestem na etapie budowania doświadczenia i swojego portfolio, stąd proponuję bardzo atrakcyjną cenowo ofertę. Jeśli jesteś zainteresowany – napisz do mnie. Satysfakcja gwarantowana.

Bez względu na to, czy Twoja wymarzona sesja ślubna ma odbyć się na terenie Opola, okolic, czy innego miasta, zapraszam Cię do kontaktu – jestem w stanie dojechać wszędzie.

Film ślubny z drona – Opole

Jako fotograf na ślub i wesele w swojej ofercie posiadam również uprawnienia na tworzenie filmów ślubnych oraz ujęć plenerowych z drona. Jest to nowość wśród moich usług, o którą coraz częściej pytają młode pary. Fotografia i filmowanie ślubne z ujęciami z podniebnej kamery powoli stają się standardem na polskim rynku. Dzięki nieoczywistym, filmowym kadrom mam możliwość przedstawić Waszą uroczystość w spektakularny sposób. Ujęcia z drona stanowią również idealny przerywnik między klasycznymi klatkami w ślubnym teledysku, które malowniczo go urozmaicą i znacznie podniosą jego atrakcyjność. Gwarantuję, że reportaż ślubny ze zdjęciami i filmem wzbogaconym o ujęcia z drona będzie dla Was wspaniałą oraz oryginalną pamiątką, do której z chęcią będziecie wracać. 

your
DAY

Zyskaj super Rabat!

bottom of page