top of page

Profesjonalne nagrywanie i zdjęcia z drona

Drony to innowacyjne narzędzie, które umożliwia tworzenie zapierających dech w piersiach ujęć z wysokości – z powietrza. Zdjęcia z dronów pozwalają spojrzeć na przestrzeń z lotu ptaka. Nowa perspektywa jest niezwykle cenna, a także może zachwycić nawet największych krytyków. Fotografowanie oraz nagrywanie dronem daje wiele nowych możliwości. Przekonaj się o tym, podejmując współpracę ze mną. Dla mnie zdjęcia z drona oraz filmowanie za jego pomocą to prawdziwa pasja. Wyniki moich dotychczasowych prac związanych z fotografią dronem możesz sprawdzić w portfolio.

Fotografia i nagrywanie dronem w Opolu

Moja oferta obejmuje filmowanie oraz fotografowanie różnych miejsc za pomocą drona. Jest on doskonałym narzędziem dostarczającym niepowtarzalne ujęcia z powietrza. Tego rodzaju prace są idealne do stworzenia materiałów reklamowych dla hoteli czy pensjonatów. Od niedawna wśród moich propozycji jest także wykorzystanie drona do nagrań i zdjęć ślubnych.

Bez względu na to, do czego chcesz wykorzystać fotografie oraz film z drona, mają one w pełni spełniać Twoje wymagania, dlatego w pierwszej kolejności omówimy pomysły, preferencje oraz oczekiwania, jakie masz wobec danego projektu. Zainteresowany? Zapraszam! Działam głównie w Opolu i okolicach, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje.

bottom of page