top of page

06

Profesjonalny fotograf z Opola – cennik usług

Wyjątkowe wydarzenia wymagają godnej oprawy. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z moich profesjonalnych usług, będziesz mieć pewność, że zdjęcia oraz filmy z najważniejszych uroczystości nie tylko spełnią Twoje oczekiwania, ale i wyjdą naprzeciw prośbom oraz marzeniom. 

Jeśli zastanawiasz się nad sesją zdjęciową: 

 

  • portretową, 

  • ciążową,

  • komunijną/chrzestną/dziecięcą,

  • rodzinną,

  • biznesową,

  • obejmującą ujęcia z drona


lub poszukujesz doświadczonego fotografika na terenie Opola z uprawnieniami na wideofilmowanie z drona, moja oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! 

Prezentacja pakietu bez tła.png

Ofertę na reportaż ślubny tworzę indywidualnie na bazie pakietów, które poniżej Wam prezentuję. Jeśli jesteście zainteresowani którymś, to zapraszam do wypełnienia formularza w zakładce kontakt oraz bezpośrednio na full.frame.opole@gmail.com, tutaj również możecie wysyłać zapytania odnośnie sesji zdjęciowych.


Do zobaczenia

pakiety foto 24-25.png
pakiety foto film 2024-25.png

Każdą sesję indywidualną wyceniam po wstępnej konsultacji, w zależności od miejsca w którym ma się odbyć, ilości autorsko obrobionych zdjęć, wyboru dodatkowych usług takich jak makijaż czy fryzura. Na specjalne życzenie moich klientów jestem w stanie zagwarantować eleganckie albumy premium i drewniane, personalizowane pudełka. Jeżeli nie pochodzisz z Opola i najbliższych okolic, nic straconego. Dojadę w każdy zakątek kraju! Z wielką przyjemnością odpowiem na wszystkie dodatkowe pytania dotyczące mojej oferty.

Trzy warianty pakietów zdjęć, różniących się wzajemnie ilością przygotowanego materiału, dodatkiem w postaci personalizowanego pudełka i/lub fotoalbumu, a także możliwością wykonania dodatkowej sesji plenerowej w dowolnym terminie gwarantują pełną dowolność i wygodny, zróżnicowany cenowo wybór. Oferta foto-video również obejmuje trzy pakiety zróżnicowane pod względem ilości autorsko przygotowanego materiału. Zdjęcia i film przekazuję Wam w postaci eleganckiego pendrive. W przypadku zainteresowania którąkolwiek z opcji w mojej ofercie zapraszam do wypełnienia formularza na stronie w zakładce „Kontakt” oraz wysyłania bezpośrednich wiadomości na full.frame.opole@gmail.com, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje o wszystkich oferowanych przeze mnie sesji zdjęciowych.

Ceny uwzględniają rabatu - ostateczna cena jest ustalana indywidualnie,
Ceny obowiązują w 2023/24r.

“Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”.

bottom of page