top of page
Film Clapboard

FILM ŚLUBNY
TELEDYSK
FILMOWANIE – OPOLE

Profesjonalny filmowiec na ślub – Opole

Full Frame to nie tylko zdjęcia, ale też profesjonalne filmy! Dzięki współpracy z dwoma zdolnymi filmowcami tworzę kompleksową ofertę na Pakiet Pełen Wspomnień. Film jest doskonałym dopełnieniem dla zdjęć - jeszcze raz możemy poczuć się jakbyśmy tam byli. Emocję, wzruszenia, radość, spełnienie, znów nam mogą towarzyszyć. Polecam, bo warto! 

Poniżej możecie zobaczyć próbkę możliwości naszych film maker'ów ;)

Twój Wyjątkowy Film

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Jeśli jakość filmu jest słaba to proszę zmienić ustawienia YouTube (ikona zębatki).

Kościół

Posiadam uprawnienia do filmowania i fotografowania w czasie celebracji liturgicznych wydane przez Łódzką Kurię Metropolitalną.

Wideofilmowanie i fotografia ślubna Opole

Zdjęcia w galerii weselnej mają charakter poglądowy, gwarantuję osiągnięcie podobnego, jak nie identycznego efektu. Zastanawiasz się, jaka jest cena przygotowanego przeze mnie reportażu ślubnego? Jestem na etapie budowania doświadczenia i swojego portfolio, stąd proponuję bardzo atrakcyjną cenowo ofertę. Jeśli jesteś zainteresowany – napisz do mnie. Satysfakcja gwarantowana.

Bez względu na to, czy Twoja wymarzona sesja ślubna ma odbyć się na terenie Opola, okolic, czy innego miasta, zapraszam Cię do kontaktu – jestem w stanie dojechać wszędzie.

Film ślubny z drona – Opole

Jako fotograf na ślub i wesele w swojej ofercie posiadam również uprawnienia na tworzenie filmów ślubnych oraz ujęć plenerowych z drona. Jest to nowość wśród moich usług, o którą coraz częściej pytają młode pary. Fotografia i filmowanie ślubne z ujęciami z podniebnej kamery powoli stają się standardem na polskim rynku. Dzięki nieoczywistym, filmowym kadrom mam możliwość przedstawić Waszą uroczystość w spektakularny sposób. Ujęcia z drona stanowią również idealny przerywnik między klasycznymi klatkami w ślubnym teledysku, które malowniczo go urozmaicą i znacznie podniosą jego atrakcyjność. Gwarantuję, że reportaż ślubny ze zdjęciami i filmem wzbogaconym o ujęcia z drona będzie dla Was wspaniałą oraz oryginalną pamiątką, do której z chęcią będziecie wracać. 

Dron strona.png

your
DAY

Niezapomniane wspomnienia!

bottom of page